KURZY ŠPANIELČINY ONLINE

ONLINE LETNÝ SEMESTER

Štandardné kurzy Budeme používať aplikáciu Skype
Začínajú 12. augusta Trvanie: 9 týždňov - 2x do týždňa (Pondelok - Streda) - (Utorok - Štvrtok) alebo 1x do týždňa (Piatok).

INDIVIDUALNÉ KURZY Prebiehajú v škole alebo online Kurzy ZačinajúVIAC INFO

KURZY V ŠKOLE Ak si prajete študovať prezenčne. VIAC INFO

Online kurzy španielčiny
Od 12. augusta do 9. októbra | Trvanie: 9 týždňov.
Malé skupiny | Cena: 168€ (Piatok 148€)

NAPÍŠ NÁM!

Budeme používať aplikáciu Skype, ktorú si môžete nainštalovať do svojho mobilu, tabletu alebo počítača.

Učebné materiály sa budú posielať priebežne počas kurzu.

Naši učitelia sú Španieli,ale hovoria po slovensky na komunikatívnej úrovni, takže sa s nimi bez problémov dohovoríš. Na hodinách však hovoríme len po španielsky, aj s úplnými začiatočníkmi. Naša metóda je založená na komunikácii iba v španielčine.

[email protected]

RODENÍ HOVORIACI U TEBA DOMA!

Skupinové kurzy španielčiny online.

Rovnako, ako naše prezenčné kurzy španielčiny, aj naše online kurzy sú zamerané na komunikáciu a učenie zábavnou formou. Kurzy sú určené pre všetkých, ktorí majú rovnaký cieľ: naučiť sa španielčinu online. Ponúkame kurzy pre všetky úrovne.
Lekcie prebiehajú výhradne v španielskom jazyku a sú vedené profesormi, ktorí sú rodení hovoriaci zo Španielska alebo Latinskej Ameriky, ktorí žijú na Slovensku alebo majú vzťah so Slovenskom. Všetci profesori sú kvalifikovaní a skúsení a dokážu preniesť svoju motiváciu a profesionalitu aj do online priestoru. Všetci majú vysokoškolský titul, sú špecializovaní na výučbu španielčiny a majú bohaté skúsenosti.
Naše online kurzy prebiehajú cez Skype, ktorý sa veľmi ľahko používa a preto sa môžeš pripojiť aj cez tablet alebo smartfón. Používame metódy, ktoré ti umožnia naučiť sa po španielsky z pohodlia tvojho domova.

UČITELIA Z LA LATINY

Kvalifikovaní a skúsení v online výučbe španielčiny

avater

Javiera

Učiteľka z Čile

avater

Laura

Učiteľka zo Španielska

avater

Carolina

Učiteľka zo Argentíny

avater

Gonzalo

Učiteľ z Argentíny

avater

Marta

Učiteľka zo Španielska

avater

David

Učiteľ zo Španielska

“Najlepšie online hodiny španielčiny na Slovensku”

La Latina disponuje najmodernejšími technológiami a najlepším pripojením na internet na Slovensku. Naši profesori, rodení hovoriaci so vzdelaním a skúsenosťami vo výučbe španielčiny online, urobia všetko pre to, aby boli tvoje hodiny perfektné.

Jednoducho môžeš mať tú najlepšiu skúsenosť so štúdiom španielčiny z pohodlia tvojho domova alebo z miesta, kde sa práve nachádzaš.

  • Učitelia sú rodení hovoriaci
  • Zábava a profesionalita
  • Roky skúseností s výučbou online
  • Malé skupiny

NAPÍŠ NÁM!

interface
interface
shapeshape

ČASTÉ OTÁZKY

Máš nejaké otázky?

Ak sa chcete prihlásiť na skupinový kurz, musíte si najskôr vybrať vyhovujúci kurz, ktorý je ešte dostupný. Na rezerváciu miesta v skupine, treba uhradiť cenu kurzu v plnej výške alebo minimálne zálohu 50 €. Toto je možné urobiť podľa pokynov odoslaných e-mailom. V prípade záujmu o vystavenie faktúry s vašimi údajmi, je potrebné tento fakt oznámiť vopred ešte pred zaplatením kurzovného.

Na skupinový kurz sa môžete prihlásiť kedykoľvek pred jeho začiatkom, alebo aj po jeho začatí, pokiaľ sú ešte k dispozícii voľné miesta. Odporúčame sa zaregistrovať čo najskôr, aby ste nezostali bez voľného miesta v požadovanej skupine.

Novým študentom, ktorí nie sú úplní začiatočníci, odporúčame v našej škole absolvovať zaraďovací test telefonicky (po dohodnutí dňa a času e-mailom). Študenti, ktorí úspešne ukončili kurz v našej škole, budú môcť pokračovať v ďalšej úrovni.

Je možné, v čase registrácie zaplatiť celú cenu kurzu. Tiež ponúkame možnosť zaplatiť iba zálohu 50€ a zvyšok ceny kurzu neskôr. Kurz musí byť zaplatený počas prvého týždňa prevodom na bankový účet podľa pokynov v emaile.

Skupinové kurzy sa konajú dva dni v týždni (pondelok a streda alebo utorok a štvrtok) a hodiny trvajú 90 minút. Máme aj druhú možnosť: piatkové skupiny, jeden deň v týždni a 120 minút. Obsah kurzov určuje škola. Škola takisto určuje cenu, trvanie kurzu, dátum začatia a dátum ukončenia kurzu. Počet študentov v skupine je medzi 4 a 8. Kurzy prebiehajú cez Skype a prístup do študijnej skupiny dostane študent e-mailom, ktorý obsahuje link, ktorý ho jedným klikom presmeruje do prislúchajúcej skupiny.

Počas výučby sa používa iba španielčina. Celá výučba je vedená v tomto jazyku (dokonca aj pre začiatočníkov), pretože učiteľ vďaka svojim vedomostiam a skúsenostiam vie, ako to dosiahnuť. Znalosť slovenského alebo anglického jazyka nie je podmienkou.

Počas kurzu sa používa učebnica podľa zodpovedajúcej úrovne, ku ktorej bude mať študent prístup po kapitolách podľa toho, ako bude napredovať kurz. Počas hodín budú učitelia bezplatne rozdávať aj doplňujúce materiály s vysvetleniami a cvičeniami. Aby sa študent mohol zúčastniť hodín, potrebuje počítač alebo iné zariadenie, ktoré má nainštalovanú aplikáciu Skype. Študent potrebuje mať prístup na internet a slúchadlá, ktoré bude používať počas hodín.

Každý študent musí patriť do presnej skupiny podľa svojej úrovne a rozvrhu (vždy v rovnaké dni a hodiny). Ak sa počas prvého týždňa kurzu usúdi, že úroveň nie je dostatočná, pokúsime sa o nájdenie najlepšieho možného riešenia pre študenta.

Učitelia našej školy sú rodení učitelia zo Španielska alebo z Latinskej Ameriky, ktorí majú učiteľské vzdelanie a skúsenosti. Každý má iný profil, ale všetci majú schopnosti a nadšenie pre výučbu.

Všetci naši učitelia majú univerzitné vzdelanie a tréningy v špecifických oblastiach, týkajúcich sa učenia španielčiny ako cudzieho jazyka. Náš tím pozostáva aj z učiteľov, ktorí majú vzdelanie v oblasti práva a ekonomiky, a sú špecialistami vo vyučovaní obchodnej španielčiny. Všetci však zdieľajú rovnakú vášeň a entuziazmus pre vyučovanie španielčiny.

Skupinové kurzy sa vyučujú našou vlastnou vyučovacou metódou Bullidor. Každá skupina môže mať hodiny s rôznymi učiteľmi, ktorí sú zladení tak, aby zabezpečili riadne fungovanie kurzov. Hodiny sú dynamické a veselé a študenti sa nielen učia, ale aj zabávajú.

Na konci kurzu, ak sa študent pravidelne zúčastňoval hodín a prešiel záverečnou skúškou, bude môcť získať certifikát o účasti na kurze.

Dôležitou vecou pri učení sa cudzieho jazyka je používať ho (to platí aj pre začiatočníkov), takže už od samého začiatku budeš na hodine používať španielčinu. Rozumieme, že každý človek je iný, a niektorí sa chcú do vyučovacieho procesu zapájať viac, a niektorí menej. Žiadny problém! Všetci robíme chyby, práve to je ale spôsob, akým sa učíme. Naše skupinky na kurzoch sú malé a s dobrou atmoférou, aby si si nielen jazyk precvičoval, ale aj sa učil na chybách iných študentov, ktorých učitelia budú opravovať.

Ako vždy, keď sa učíme niečo nové, pokrok závisí od miery nášho úsilia. Zo strany školy, naši učitelia, využívajúc našu metódu a svoje skúsenosti, urobia všetko pre to, aby sa tvoje znalosti španielčiny znásobovali, ale je dôležité, aby si aj ty vložil svoju časť úsilia do tohto procesu.

Čo hovoria naši študenti?

Opinions by Google Reviews

Úroveň A1:
Kurzy sú výnimočné, od začiatku sa hovorí len španielsky, čoho som sa ako úplný začiatočník, trocha bála, ale ani...

testimonial

Saša
Rohacová

Študentka

Úroveň A0:
Fantastický online kurz s Martou a Javierou, obe učiteľky boli veľmi milé, zodpovedali mi vždy všetky otázky, neustále...

testimonial

Mirka
Malíková

Študentka

Úroveň A2:
Skvelé online hodiny, obe učiteľky sú veľmi zlaté a vždy si dali prácu nám vysvetliť, ak sme čokoľvek nevedeli...

testimonial

Lucia
Bartovicová

Študentka